Konferenční turistika

Konferenční turistika

Účast na firemní akci v Praze není nic jednoduchého. Potřebujete rychlý a spolehlivý způsob, jak přepravit skupinu lidí po městě, z letiště do hotelu, na místo akce a zpět. Používání veřejné dopravy je obtížné a někdy může být přeplněné a nepohodlné.

Ale když použijete limuzínu a autobusovou dopravu LN, dokážeme dostat celý váš tým z bodu A do bodu B rychle a stylově. Naši vyškolení profesionální řidiči se postarají o řízení, takže se můžete soustředit na důležitější záležitosti – ať už se jedná o odpočinek nebo probírání důležitých dokumentů.

Zajišťujeme firemní kyvadlovou dopravu po celé Praze a České republice a rezervace je hračka. Řekněte nám, kdy a kde nás potřebujete, s kolika členy týmu cestujete a které z našich luxusních sedanů nebo SUV si chcete pronajmout. Naši řidiči vás vyzvednou v místě, datu a čase uvedeném ve vaší rezervaci.

Chcete-li projednat naši pražskou firemní kyvadlovou dopravu, získat cenovou nabídku nebo si rezervovat rychlou a zcela důvěryhodnou přepravu pro vaši firemní cestu, kontaktujte nás ještě dnes nebo vyplňte náš rezervační formulář. Těšíme se na vaši odpověď a na prodiskutování vašich potřeb přepravy limuzínou LN.

Chcete uspořádat konferenci, firemní večírek nebo jinou akci, která bude prostě nezapomenutelná? Kontaktujte nás a my se o vše postaráme, dle vašich představ a požadavků celou akci naplánujeme a zvládneme.

Ať už se jedná o konferenci, seminář nebo firemní večírek, vše připravíme na klíč. Navrhneme a zašleme pozvánky, zajistíme vhodné prostory, konferenční techniku, hostesky, catering, doprovodný program, ubytování, transfer atd.